Brusinky nestačí

UrogynCentrum 800 662 662
Napište nám info@urogyn.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Vhodným doplněním klasické léčby zánětu močových cest jsou bezesporu doplňky stravy, ve kterých je často užívaný extrakt z brusinek.

Brusinkové přípravky, čaje a nápoje, patří k tradičně užívaným prostředkům v péči o močové cesty.

Brusinky však v péči o močovou soustavu nestačí!

shutterstock_54697552V současné době se doporučuje užívat komplexní doplňky stravy, kde je extrakt z brusinek doplněn vitaminy a bylinnými extrakty, které podporují správnou funkci močové soustavy a celkovou imunitu organismu.

Právě fytoterapie (podpora zdraví s využitím bylin a rostlinných extraktů) je současným trendem v péči o zdraví. Propojuje historické zkušenosti využití léčivých rostlin s novými poznatky o jejich působení. Největší výhodou fytoterapie je minimální riziko nežádoucích účinků a bezpečné dlouhodobé užívání.

Mezi vhodné rostliny užívané pro podporu správné funkce močových cest a imunity patří zlatobýl obecný, třapatka nachová, heřmánek pravý, jehlice trnitá, bříza obecná a medvědice lékařská. Vhodná jsou také fyto analgetika s aescinem, přírodní látky, které podporují celkovou fyzickou a psychickou pohodu. Patří mezi ně například salicin, extrakt z pryskyřice boswellia serrata, curcumin a aescin.

Rostlinné doplňky stravy se doporučuje užívat současně s vitaminy, které plní důležité funkce v lidském těle, například podporují imunitní systém a regeneraci sliznic (vitaminy C, A, D, E a rutin).

Jednou z osvědčených složek produktů, které pečují o zdravé močové cesty je monosacharid D-manóza. Přirozeně se nachází v některých druzích ovoce, například v jablku. Tento jednoduchý cukr není metabolizován a organismus jej téměř zcela vylučuje do moči. Jeho funkce spočívá v tom, že brání uchycení E.coli na sliznici močového měchýře.

Více o přírodních extraktech a jejich účincích si přečtete ZDE.

vstoupit-do-eshopu

Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde