O nás

UrogynCentrum 800 662 662
Napište nám info@urogyn.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

PRAGOMED, s.r.o. je česká rodinná firma založená v roce 2008 se sídlem Na Hřebenkách 1755/18, Praha 5. Lékařským ředitelem a jednatelem společnosti je MUDr. Jiří Musil, který zároveň vykonává lékařskou praxi v Praze.

Společnost PRAGOMED, s.r.o. vyvíjí originální a inovativní doplňky stravy zejména pro péči o pohybový aparát a urologické ústrojí. Na vývoji a využití těchto produktů PRAGOMED, s.r.o. spolupracuje s českými lékaři, kteří znají nejlépe potřeby českých zákazníků. Vznikají tak doplňky stravy, které vhodně doplňují zavedené postupy a pomáhají tak zlepšovat kvalitu života.

Pouze lékaři mohou kvalifikovaně posoudit potřeby českých zákazníků a správně zhodnotit, komu mohou být tyto doplňky stravy nejvíce prospěšné a lékaři mají také nejlepší přehled a zpětnou vazbu o průběhu jejich užívání. Proto tyto přípravky získáte pouze u vybraných lékařů, v Zákaznickém centru, na našich www a v podnikové prodejně v Praze. Z těchto důvodů nejsou naše přípravky k dostání v lékárnách.

certifikatVšechny naše přípravky mají osvědčení z výroby garantující jejich složení, prošly laboratorním testováním, obdržely Certifikát o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu a jsou notifikovány na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Vzhledem k vývoji legislativy EU týkající se zdravotních tvrzení u doplňků stravy průběžně aktualizujeme naše obalové a písemné materiály v souladu s příslušnými státními orgány zodpovědnými za tuto oblast. Zejména však máme mnoho spokojených zákazníků, což považujeme za nejlepší referenci.

Ve snaze pomoci co nejvíce českým zákazníkům provozujeme poradnu ortopeda  a urologa, kde můžete získat informace např. o nejbližším specializovaném zdravotnickém zařízení, vysvětlíme zde různé odborné názvy, nebo doporučíme konkrétního lékaře.

V případě zájmu nás můžete osobně navštívit v ArtroCentru a UrogynCentru, Štefánikova 28, Praha 5 a využít konzultaci s lékařem zdarma po předchozím objednání (T: 257312677 nebo 725752369).

Vydáváme také časopis UROGYN pro urologické pacienty a časopis Artróza pro pacienty s artrózou, které přináší novinky a zajímavosti od předních českých odborníků.

PRAGOMED, s.r.o. je zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 143856.

Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde