Novinky

UrogynCentrum 800 662 662
Napište nám info@urogyn.cz

VÝHODNÉ BALÍČKY SE SLEVOU

Koupit

Vážení a milí zákazníci,

dovoluji si Vás srdečně pozdravit a nabídnout Vám jako každý rok Vaše oblíbené výhodné jarní balíčky pro péči o močový měchýř a prostatu. Vybrat si můžete ze 3 balíčků doplňků stravy ProfiUro Infekt CHRONIC + ProfiUro Infekt FORTE, ProfiUro Infekt CHRONIC + Profi Imuno+Enzym a ProfiUro PROST + Profi Imuno+Enzym. Každý balíček obsahuje 3 balení produktů, kdy jedno balení je vždy se slevou 50 %. Navíc získáte balné i dopravu zdarma.

ProfiUro Infekt CHRONIC je inovativní a moderní přípravek s unikátním složením látek převážně rostlinného původu, které pečují o močový systém, mají příznivé účinky na močové ústrojí a přispívají k dlouhodobému komfortu močových cest a močení. Doplněk stravy ProfiUro Infekt FORTE nabízí komplexní řešení s trojím účinkem pro zdravý močový měchýř. Jako jediný na trhu obsahuje 3 různé produkty (D-manózu, fyto extrakty s vitaminy a fyto analgetika s aescinem). Každý z nich působí na zdraví močového měchýře odlišně, a proto se výborně vzájemně doplňují. Přípravek ProfiUro PROST obsahuje léčivé byliny pro péči o prostatu a dolní cesty močové. Obsažené látky podporují normální funkci prostaty a močové soustavy a také normální funkci reprodukčního systému mužů a celkovou obranyschopnost organismu. Zároveň bychom Vás rádi upozornili na novinku Profi Imuno+Enzym, unikátní přípravek s kombinací přírodních extraktů a oblíbených enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice.

Výhodný balíček ProfiUro CHRONIC – pro zdravý močový měchýř

Výhodný balíček ProfiUro CHRONIC + Profi Imuno+Enzym – pro zdravý močový měchýř a silnou imunitu

Výhodný balíček ProfiUro PROST + Profi Imuno+Enzym – pro péči o prostatu a silnou imunitu

Na našem e-shopu jsme pro Vás připravili i řadu dalších výhodných balíčků v originálních kombinacích pro podporu Vašeho zdraví a odolnosti organismu, vždy s jedním balením s 50% slevou.

Nabídku můžete využít do 30. dubna 2021. Při osobním vyzvednutí jarních balíčků v našich kamenných prodejnách Artrocentrum navíc obdržíte ZDARMA premium Vitamin C 1000 mg (30 tbl.) nebo premium Beta karoten FORTE (30 tob.) jako dárek.

Veškeré zboží rádi doručíme přímo k Vám domů nebo si je můžete osobně vyzvednout v našich kamenných prodejnách:

  • UrogynCentrum, Štefánikova 28, Praha 5, T: 725 752 369
    (otevřeno PO+ST+PÁ od 8 do 16:30 hodin)
  • UrogynCentrum, Jungmannova 3, Praha 1, T: 602 214 624
    (otevřeno ÚT+ČT od 9 do 17:30 hodin)

Přeji Vám hodně zdraví a krásné jaro.

MUDr. Jiří Musil
Lékařský ředitel Pragomed, s.r.o.

Rate this post
Bulletin

Bulletin ke stažení ZDARMA Pravidelně pro Vás vydáváme populární bulletin

Všechna vydání zde