Zkušenosti zákazníků

Paní Marcela, Rychnov nad Kněžnou

Doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC mi velice pomohl. Několikrát do roka jsem trpěla nepříjemnými pocity při močení a obtěžovalo mě i častější močení. Nebylo výjimkou, že jsem brala antibiotika až 6× za rok. Vyzkoušela jsem všechno možné, aby se mi obtíže nevracely. Na přípravku ProfiUro Infekt CHRONIC mě velice překvapila jeho účinnost i to, jak rychle odezněly problémy s močením. Po skončení užívání se mi již tyto problémy neopakovaly. S přípravkem jsem byla velice spokojená.

Paní Nikol, Kraslice

Zhruba 4 roky mě trápilo častější močení a pálení a řezání při močení. Lékař mi vždy jen nasadil antibiotika a situace se stále opakovala. Pak se mi dostal do ruky leták na doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC. Nevěřila jsem tomu, ale po užívání tohoto přípravku moje problémy odezněly. Jsou to už cca 2 roky a žádná antibiotika jsem neviděla. A hlavně mě překvapilo, že je vše na přírodní bázi, což je skvělé. Všem doporučuji!

Paní Marie, Plzeň

V průběhu užívání doplňku stravy ProfiUro Infekt CHRONIC odezněly mé potíže s močením poměrně brzy. Také u příbuzných v rodině jsou na tento přípravek kladné reference a všichni s ním jsme velmi spokojeni. Pomohl i babičce, která měla velmi často nepříjemné obtíže s močením, ale po užívání tohoto přípravku je na dlouhou dobu zase v pořádku. Doporučujeme všem, kdo mají podobné potíže.

Paní Lucie, Bradlec

S doplňkem stravy ProfiUro Infekt CHRONIC jsem moc spokojená. Již po prvním týdnu užívání jsem pozorovala úlevu a zmírnění nepříjemných pocitů při močení. Následně jsem už nemusela užívat žádná antibiotika. Vřele tento přípravek doporučuji všem svým přátelům při obtěžujících problémech při močení.

Paní Zuzana, Frýdek-Místek

Měla jsem potíže s vracejícími se nepříjemnými pocity při močení, které jsem přeléčovala antibiotiky cca 3-4× ročně. Následně se přidávalo i nutkání na časté močení po intimních chvílích s manželem, a to mě také přinutilo něco dělat. Jsem nesmírně vděčná přípravku ProfiUro Infekt CHRONIC za to, že se vše upravilo a já jsem zatím zcela bez jakýchkoliv problémů. Doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC jsem brala 8 měsíců.

Paní Marcela, Liberec

Před objevením doplňku stravy ProfiUro Infekt CHRONIC mě velmi často obtěžovaly nepříjemné pocity při močení, jako pálení a řezání. Neustále jsem užívala antibiotika, která mi rozvrátila střevní mikroflóru a způsobila další problémy. Po nasazení ProfiUro Infekt CHRONIC se obtíže s močením zmírnily a asi po půl roce užívání zcela vymizely. Na tento přípravek nedám dopustit a všude jej doporučuji. Je to pro mě jako zázrak, protože v minulosti mi nikdy nic nezabralo.

Paní Marie, Olomouc

Opakovaně mě trápily nepříjemné pocity při močení. Užívání antibiotik a čípků mi sice pomůže od bolesti a od potíží, ale zničí se mi tak vaginální imunita, takže se mi potíže zase vrací. Připadám si jako v bludném kruhu a nevím kudy kam. Hledala jsem nějaké řešení, abych zamezila návratu potíží. Na doporučení jsem začala užívat doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC. Zaujalo mě, že je to přírodní přípravek složený z bylin. Užívala jsem jej podle návodu a nepříjemné pocity při močení se mi už nevrátily i přesto, že jsem si dávku někdy zapomněla vzít (nejsem zrovna disciplinovaný uživatel). Už to bude víc jak půl roku.

Paní Zuzana, Letohrad

Několik měsíců mě trápily nepříjemné pocity při močení. Po dobrání posledních silných antibiotik a po cystoskopii mi byl doporučen doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC, který jsem brala déle než tři měsíce. Od té doby už neznám problémy s pálením a řezáním při močení, ani se neobjevila v moči krev. Přípravek proto mohu vřele doporučit. Hlavně vítám to, že je rostlinného původu. Předchozí časté užívání antibiotik mi bohužel přineslo další problémy.

Paní Kateřina, 35 let, Plzeň

Ráda jsem mezi lidmi a snažím se svůj volný čas trávit venku, na kole, na bruslích a v létě u vody. Loňské léto mi však mé plány docela změnilo. Najednou jsem měla nepříjemné pocity při močení, které mě začaly čím dál více obtěžovat. Po užívání antibiotik se mi ulevilo, ale po dvou týdnech se mi potíže vrátili. Takhle se to několikrát opakovalo, až jsem si začátkem prosince u lékaře pořídila dvouměsíční balení doplňku stravy ProfiUro Infekt CHRONIC a Vánoce už byly bez potíží. Přípravek jsem podle doporučení užívala i nadále a letošní léto jsem opět mohla bez obtíží trávit venku. Jsem velmi vděčná, že se opět můžu věnovat svým koníčkům.

Paní Hana, 48 let, Pardubice

Doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC mi doporučila paní doktorka na urologii. Neváhala jsem a ihned jsem si jej objednala. Byla jsem velice pozitivně překvapena rychlostí dodání a hlavně účinností přípravku.  Již po necelých dvou měsících užívání ProfiUro Infekt CHRONIC se nepříjemné pocity při močení ustálily - téměř zmizely. Dyskomfort trval přes dva roky a nezabírala mi ani antibiotika. Tímto bych chtěla poděkovat za přípravek a budu ho jen doporučovat.

Paní Věra, 64 let, Klatovy

ProfiUro Infect CHRONIC je jediný doplněk stravy, který mi dokázal pomoci. Vyzkoušela jsem během 5 let snad úplně všechno, ale vždy se mi nepříjemné pocity při močení opakovaně do 3 měsíců vracely. Byla jsem už přesvědčena, že se toho nezbavím, ale po půl ročním užívání ProfiUro CHRONIC moje problémy úplně zmizely. Každému doplněk doporučuji, protože díky němu opět vedu normální život.

Paní Monika, 28 let, Žatec

Potýkám se opakovaně s nepříjemnými pocity při močení již deset let. Vyzkoušela jsem vedle antibiotik velké množství doplňků stravy, jako jsou brusinky, echinacea apod. a vypila hektolitry urologických čajů. Proto jsem neváhala a vyzkoušela ProfiUro Infekt CHRONIC, který kombinuje všechny zmíněné léčivé složky a další navíc. S produktem jsem byla spokojená, přestože nezačal účinkovat ihned, ale až po delším užívání. Určitě omezil další užívání antibiotik, která jsem předtím brala pomalu každé dva měsíce. Můžu doporučit, léčba bylinkami je pro tělo vždycky přijatelnější a šetrnější varianta.  

Paní Lucie, 30 let, Vimperk

Již od 16 let mě trápí nepříjemné pocity při močení, jako řezání a pálení. V posledních dvou letech to bylo prakticky na denním pořádku. Bezmála rok jsem užívala nepřetržitě antibiotika, ale potíže se vždy vrátily. Po užití poslední dávky antibiotik jsem si na doporučení objednala doplněk stravy ProfiUro Infekt CHRONIC a užívala jej nepřetržitě 2 měsíce. Mohu říci, že ze začátku jsem pociťovala stále časté a nepříjemné nutkání na močení, ale po cca třech týdnech se tyto potíže zmírnily a nemusela jsem nasazovat další antibiotika. Mně osobně ProfiUro Infekt CHRONIC pomáhá.

Paní Monika, 27 let, Přeštice

Po užívání doplňku stravy ProfiUro Infekt CHRONIC se dostavil velmi brzy účinek, který mě překvapil. Oceňuji, že složení je rostlinného původu, což je pro mně velké plus. Vyzkoušela jsem různé druhy preparátů s obsahem brusinek a nikdy jsem nezaznamenala tak velký přínos pro můj močový měchýř, jako po užívání ProfiUro CHRONIC. Jako jediný mi pomohl. Jsem moc ráda, že existuje něco takového na trhu, kde je zaručen účinek a nejsou to jen prázdná slova bez důkazů. Mám potvrzenou účinnosti i od svých kamarádek.

Paní Šárka, 36 let, Valašské Meziříčí

S doplňkem stravy ProfiUro Infekt CHRONIC mám velmi dobrou zkušenost. Od dětství jsem byla léčena na opakující se problémy při močení. Po užívání antibiotik vždy potíže odezněly, ale asi po dvou měsících se problém bohužel opakoval, prostě začarovaný kruh. Zhruba před pěti lety jsme se s novým ošetřujícím lékařem dohodli, že antibiotika nasadíme jen v akutních případech. Při potížích užívám tento přípravek, který mi byl doporučen, a cítím se dobře.

Paní Maria, 36 let, Praha

Doplněk stravy ProfiUro Infect CHRONIC užívám na základě doporučení svého urologa dlouhodobě, který mi jej poradil užívat po tříměsíčním dyskomfortu a desetidenní léčbě antibiotiky. V průběhu užívání tohoto přípravku se můj zdravotní stav začal pomalu zlepšovat. Momentálně se blížím k ukončení užívání a jsem zcela bez jakýchkoli obtíží. Přípravek mohu vřele doporučit.


Copyright © 2012 PRAGOMED, s.r.o., všechna práva vyhrazena.

Upozornění

Následují stránky a informace jsou určeny výhradně odborníkům v oblasti zdravotní problematiky. Přejete si pokračovat?

ANONE